KONST / Litografier / Färglitografier 13846343
nr 1384 6343
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 87/275. Motivet: 42x29cm, yttermått inklusive ram: 58x44cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
500 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:11:19